Ontbreken van presentielijst: besluiten nietig?

  • Dit onderwerp bevat 0 reacties, 1 deelnemer, en is laatst geüpdatet op Geen reacties door .
1 bericht aan het bekijken (van in totaal 1)
  • Auteur
    Berichten
  • #36524
    Sabine
    Bijdrager

    Goedenavond,

    Onlangs heeft er een VvE-vergadering plaatsgevonden. Voorafgaand aan de vergadering is er geen presentielijst getekend. Zie in dit kader artikel 32 lid 8 VvE Modelreglement 1973:

    8. De aanwezigheid ter vergadering blijkt uit de vóór de aanvang van de vergadering ondertekende presentielijst.

    Strijdigheid met een fundamenteel totstandkomingsvoorschrift leidt tot nietigheid van het besluit. Niet voldoen aan de quorumeis is in strijd met een fundamenteel totstandkomingsvoorschrift.

    Betekent dit dat alle besluiten die ter vergadering genomen zijn, nietig zijn, nu er geen presentielijst is aan de hand waarvan het quorum vastgesteld kan worden?

    Alvast bedankt voor uw reactie.

    Met vriendelijke groet,
    Sabine

1 bericht aan het bekijken (van in totaal 1)
  • Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.