verslag ledenvergadering

  • Dit onderwerp bevat 4 reacties, 4 deelnemers, en is laatst geüpdatet op Geen antwoorden door .
5 berichten aan het bekijken - 1 tot 5 (van in totaal 5)
  • Auteur
    Berichten
  • #7528
    Nederlandvve.nl
    Sleutelbeheerder

    We hebben in maart 2018 onze ledenvergadering gehad en tot op heden nog geen verslag ontvangen. We hebben gevraagd om een verslag i.v.m. de verkoop van ons appartement. Het bestuur heeft ons medegedeeld dat er 2 weken voor de volgende vergadering ( maart 2019 ) een verslag zal worden verstuurd aan de leden. Hoe kan ik toch het verslag eerder ontvangen?

     

    #7529
    Rob
    Deelnemer

    Als je geluk hebt en MR2006 van toepassing is dan zouden de (concept) notulen van de vergadering verplicht binnen 2 weken na de vergadering aan de leden toegezonden moeten worden.
    Helaas ontbreekt een dergelijke regel in  de andere reglementen maar ook dan zouden de (concept) notulen naar mijn mening zo spoedig mogelijk aan de leden toegezonden moeten worden.
    Ik zou het een zeer slechte zaak vinden als het bestuur zou wachten tot de volgende vergadering.

    #7571
    pakkans23
    Deelnemer

    het modelreglement 1992 (van toepassing?) zegt art. 40 lid 2 dat je altijd inzage van de notulen kan eisen.

    #7575
    Rob
    Deelnemer

    het modelreglement 1992 (van toepassing?) zegt art. 40 lid 2 dat je altijd inzage van de notulen kan eisen.

    Inderdaad … !
    Overigens heb je ook onder alle andere modelreglementen recht op inzage van de notulen.

    #8060
    gerrosko
    Deelnemer

    De notulen moeten altijd behandeld worden in de eerstvolgende Vergadering van Eigenaars. Bijna altijd is dit de reguliere door het Bestuur uitgeschreven vergadering. Maar als tussentijds een vergadering bijeen geroepen wordt via een verzoek van tenminste 10 leden van de VvE moeten dan de notulen behandeld worden in die tussentijdse vergadering of in de eerstvolgende reguliere vergadering?

5 berichten aan het bekijken - 1 tot 5 (van in totaal 5)
  • Je moet ingelogd zijn om een antwoord op dit onderwerp te kunnen geven.