VvE Bedrijfsverzamelgebouw / Brandwerendheid

  • Dit onderwerp bevat 4 reacties, 3 deelnemers, en is laatst geüpdatet op Geen reacties door .
5 berichten aan het bekijken - 1 tot 5 (van in totaal 5)
  • Auteur
    Berichten
  • #7582
    Nederlandvve.nl
    Sleutelbeheerder

    Beste Allen,

    Wanneer zijn brandwerende scheidingswanden verplicht of wenselijk?

    Wie legt die verplichting op? wetgeving of opstal

    Het betreft een bedrijfsverzamelgebouw van 7 units van ieder 120m²

    En wie heeft hier meer ervaring mee. Eisen aan pand?

    Het betreft een nog op te richten Vve

    Alvast bedankt

     

    #7611
    William
    Bijdrager

    De verplichtingen/eisen worden opgelegd in de betrekking hebbende (ver)(bouw)vergunningen en daarbij behorende bouwsluiten.

    #7619
    ivo
    Bijdrager

    William, bedankt voor je reactie.
     
    Weet iemand of dit in dit geval verplicht is?
     
    Alvast bedankt.

    #7620
    William
    Bijdrager

    Hoi Ivo,
    dat is onmogelijk te zeggen, want dat is gebouwafhankelijk. Als je er echt niet uit komt, zou je contact kunnen zoeken met de afdeling Handhaving van de betreffende gemeente.

    #7622
    Bob
    Bijdrager

    Hi Ivo,
    Zie BB2012, en voor de WBDBO-eis met name artikel 2.84.
    KLIK HIER
    Met vriendelijke groet, Bob

5 berichten aan het bekijken - 1 tot 5 (van in totaal 5)
  • Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.