Reageer op: Oplaadmogelijkheden elektrische auto’s binnen VVE

#35942
Bob
Bijdrager

@Bob, waarom speciaal MR2017? Zou met de andere reglementen niet eenzelfde redenering/procedure gevolgd kunnen worden?

Zie MR2017 artikel 28.3.
In mijn post geef ik nu precies aan dat ook ieder ander VvE-lid (in een VvE waar MR2017 niet vigerend is) ook via de rechter en zonder enige aanstaande AMvB een eigen laadpunt kan krijgen.

Zie ook dit topic over deze kwestie, en het stappenplan waar ik de link voor geef.

https://www.vvebelang.nl/forum/thread/voorstel-amvb-notificatie-laadpalen-dwarsboomt-collectieve-oplossingen/3233/