Reageer op: Conflict met VvE

#40079
B. de Vries
Deelnemer

    LS
    geeft MR 1992 dan geen feitenlijke basis ?
    Wel is de uitleg van het begrip ‘dienstbaar’ van belang voor eventuele discussies over artikel 9 lid 2 van modelreglement 1992 (*), waarin staat dat de kosten van technische installaties die uitsluitend ‘ten dienste’ staan aan één privé gedeelte, niet gemeenschappelijk zijn (oa de liften ) ps ik heb een eigen ingang niet direct gelegen aan trappenhuis en lift.
    Zit me nog steeds dwars,
    mvg
    Bob de Vries