Reageer op: Parkeerplaats Los Verkopen?

#36453
Bob
Deelnemer

Uit de Splitsingsakte van december 2003 blijkt dat p-plaatsen in de gemeenschappelijke parkeergarage uitsluitend mogen verkocht aan appartementseigenaren. Is met succes een beroep te doen op art. 3:83, lid 1 BW waardoor het besluit tot verkoop van rechtswege nietig is of vernietigbaar is? Is als het beroep faalt het bestuur of de ALV gerechtigd het besluit te nemen?

Zou je de complete/exacte tekst betreffende de parkeerplaatsen uit de splitsingsakte hier kunnen delen?